Me pistoletë e plumba në lokal, Apeli Gjirokastër, nxjer nga burgu Renaton e Tepelenës.Pagoi 50 mln lekë garanci pasurore
Kush është i dënuari me 25 vite burgim, që doli nga qelia e dëshmoi në gjyqin ndaj Çapjave në SPAK
SKANDALI me FiBank/ Publikon llogaritë personale të klientëve, të dhënat rrjedhin nga Komisioni Hetimor
Kapet me pistoletë pa lejë Renato Çaushi, i “forti” i Tepelenës u prangos brenda në lokal
Nuk pagoi 20 mln lekë, përmbarimi sekuestron pronat e Edmond Begos, mikut të Taulant Ballës
Precedenti Llalla, ja kush është prokurori tjetër që hetohet për fshehjen e 50 mijë eurove
Jepet vendimi për grupin që tregtonte kokainë në Tiranë dhe Elbasan, ja sa u dënua miku i Shullazit
Të gjithë tërhiqen tek Dritan Dajti, ja kush janë 2 ekspertët që morën përsipër ti vlerësojnë pasurinë
Basha sulmon Berishën: CEZ dhe ARMO privatizime të dështuara…
“Don Çiço” apo “El Sinior” Kasaj, si sulmoi e më pas u bë kone, klani i prokurorisë ndaj dy klaneve të Tiranës
Raporti sekret: Groposja e Ruzhdi Hoxhës, në terren të mbushur me gëzhoja. Sekuestrohet 1 gëzhojë pistolete dhe një pjatë me përmbajtje droge
5 ditë lidhje intime. A ka shërbyer “Bella”, studentja nga Lushnja si ‘karrem’ në vrasjen e Mihasit dhe Dumanit?
Dy shtyllat në “Vetting” të Sokol Ngresit, që nxorën falso firmat në kontratë. Kush i ndau ekspertët, për mendimin mbi Sokol Ngresin
Kë do kandidojë PD për kryebashkiak të Tiranës? Duma: Basha e ka gati emrin
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht

SKANDALI me FiBank/ Publikon llogaritë personale të klientëve, të dhënat rrjedhin nga Komisioni Hetimor

FiBank ka shkelur një sërë ligjesh, vendimesh të Bankës së Shqipërisë dhe të Gjykatës Kushtetuese duke dorëzuar në Komisionin Hetimor ...

Precedenti Llalla, ja kush është prokurori tjetër që hetohet për fshehjen e 50 mijë eurove

Precedenti i dënimit nga SPAK, i ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, ka krijuar një hetim të së njëjtës natyrë, në ...

Jepet vendimi për grupin që tregtonte kokainë në Tiranë dhe Elbasan, ja sa u dënua miku i Shullazit

Gjykata e Elbasanit ka dhënë sot dënimin për grupin që tregtonte kokainë në Tiranë dhe në Elbasan. Vendimi është dhënë ...

Të gjithë tërhiqen tek Dritan Dajti, ja kush janë 2 ekspertët që morën përsipër ti vlerësojnë pasurinë

Eksperti kontabël, që ishte caktuar për të bërë vlerësimin ekonomik të pasurisë që i përket Dajtit dhe familjarëve të tij, ...

Ky Bashë, nuk e sjell kurrë në pushtet PD-në

Lulzim Basha mbetet ndoshta njeriu i vetëm, që ka patur shansin të marrë në Partinë Demokratike, gjithë të mirat e ...

Lupa News

AKTUALITET

RAJONI/BOTA

SHOWBIZ/ROZË

MË TË LEXUARAT

SHËNDETI

SPORT

LAJMET E FUNDIT

Page 1 of 478 12478