Zyrtare/ Rudina Hajdari dhe Astrit Patozi krijojnë partinë e re, ja si do quhet

Krijohet një tjetër parti e djathtë në skenën politike shqiptare. Rudina Hajdari dhe Astrit Patozi janë themeluesit e partisë së fundit politike që do të regjistrohet në fillim të javës së ardhshme. Lupa.al ka mësuar nga burime zyrtare se partia e re e Hajdarit dhe Patozit do të mbajë emrin Bindja Demokratike. Mësohet se deputetja Hajdari … Continue reading Zyrtare/ Rudina Hajdari dhe Astrit Patozi krijojnë partinë e re, ja si do quhet