“Kush është kjo dhëmbëkalbura?”/ Noizy tall dhe ofendon moderatoren

Noizy i është kundërvënë së fundmi moderatores Dasara Karaiskaj, për shkak të komenteve të saj fyese karshi tij. Përmes disa postimeve të vazhdueshme në rrjetin social “Instagram”, Noizy s’ka ngurruar ta ofendojë, duke e cilësuar “dhëmbëkalbur” dhe “ku*rvë”. “I turpshëm, injorant, prepotent, arrogant, fyes”-kështu e ka përshkruar kohë më parë moderatorja reperin, nisur nga një … Continue reading “Kush është kjo dhëmbëkalbura?”/ Noizy tall dhe ofendon moderatoren