Banderola fyese për pronarin e Hoffenheim, Rummenigge paralajmëron masa kundër tifozëve të Bayern (VIDEO)

Fitorja e shkëlqyer e Bayern Munchen kundër Hoffenheim, me rezultatin 6-0, u shëmtua nga parullat e turpshme të tifozëve ultras të bavarezëve, të cilat ofendonin pronarin e Hoffenheim Dietmar Hopp. Në një banderolë shkruhej: “Hopp ti je bir ku**ve”. Kjo u bë shkak për ndërprerjen e ndeshjes dhe reagimit të ashpër të të gjithë lojtarëve … Continue reading Banderola fyese për pronarin e Hoffenheim, Rummenigge paralajmëron masa kundër tifozëve të Bayern (VIDEO)