SKANDAL/ Deputetja e PS deklarohet e vdekur në QKB për të çregjistruar biznesin
Situata e koronavirursit në 24 orët e fundit, rritet numri i të infektuarve, bie ai i viktimave
Hemorragji në “Vodafone”, kompania humbet klientët e saj: Një herë na vjedh paratë… tani na i ngrin dhe na merr lekë për t’i shkrirë
Zgjedhjet/ Kryesia e PD miraton 4 kandidatë, largon 5 të tjerë
Surpriza/ Agron Shehaj kandidon për kryetar të PD: Humbjen e shërojmë me veprim, jo duke u ankuar
Lufta Arabo-Izraelite e vitit 1973 dhe trashëgimia që la pas
Saga e vrasjeve/ Kush është “i forti” Ibrahim Lici, historiku i krimeve që tronditen Shkodrën
Mbi 1 mijë m lartësi – Dhurata Çupi takime me banorët e zonave të thella të Matit
Për herë të parë, Dua Lipa pozon për një revistë shqiptare
Sherr te LSI e Vlorës, “përjashtohet” Luan Rama, shkon Petrit Vasili: Vlonjatët të votojnë vetëm kandidatet vajza
Rinisin fluturimet, aeroporti i Rinasit kthehet në normalitet pas 48 orësh
Nga vëllai i Xhafës te djali i Gramoz Ruçit – Emrat “VIP” që punojnë te AlbControl
Situata e koronavirursit në 24 orët e fundit, rritet numri i të infektuarve, bie ai i viktimave
“Mbylle kullën”/ Bisedat në WhatsApp të kontrollorëve: Guxim kam, por jo deri këtu
E martë, 22 Qershor, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 1 of 8 128
Loading...