Ushtari i Ballukut te Albcontrol Hantin Bonati i jep 200 mijë euro pa garë firmës “4 A-M” të Bashkim Ulajt
Skandal/SPAK-u, sekuestron pasuritë e bandës së “xhihanëve”, ndër to dhe pasuria e komisioneres së KPK-së, Etleda Çiftja
Gjyqtari Gjermeni i dha dashnores gazetare ‘Range Rover’, ja si e mbuloi me paratë e korrupsionit
Skandali/ E përfshirë në organizatë kriminale, Komisionerja e KPK, Xhensila Pine, drejt burgut
Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën
Dhëndër i Artan Shkrelit dhe Ledi Shamkut, a është i paracaktuar fundi politik i Belind Këlliçit?
Vëlla i Sheila Haxhiraj efektiv tek Garda, njëri nga të arrestuarit në operacionin për falsifikimin e pasaportave në Lezhë
Gjyqtari Artan Gjermeni s*eks me gazetaren? Si u përlesh me kolegun
Bllokimi i kazinosë në Durrës, ja kush janë 3 menaxherët e “Royal Eagle Casino” dhe zyrtarja e Këshillit në “Grand Casino”
Policia i kap “Darit të Apexit”, kazinonë pa lejë në ambjentet e hotelit “Adriatik” në Durrës
Si u përlesh hamshori Artan Gjermeni me Skënder Halucin për sekretaren bionde, mashtrimi sikur u pre me llamarinë
Kërkohet arrestimi i “Darit të Elbasanit” Hajdar Bako, jeton në Dubai, duhet të vuajë 3 vite burgim për plagosjen e Klevis Gjinit
“Katrori” i SPAK-ut,mbyll hetimin për sulltanesh “Hyremin” e “Vettingut”, që fshehu apartamentin
Dosja/Burrit të Brunilda Bekteshit, i kaluan 50 mijë USD me një e-mail, anëtarja e “Vetingut” kapet duke mashtruar me pasurinë, SPAK kërkon ta shpëtojë
E mërkurë, 19 Janar, 2022
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 1 of 29 1229
Loading...