Denoncimi/ Drejtori i ri i Postës Shqiptare Shpat Kolgega shkarkime masive, emëron njerëzit e tij
Zgjerohet skandali i Unazës së Madhe: Ja emrat e oligarkëve që kanë marrë paratë dhe kush qëndron pas tyre
Çunaku nga Bathorja, Adenis Kastrati, 200 tendera klienteliste, afera me vartësit e Raqkës së Korçës, pasardhësit e Dakos dhe Safet Gjicin
Pse SPAK nuk sekuestroi pasuritë e Sulejman Fushës, i burgosur në Spanjë për trafik kokaine?
Bashkia e Elbasanit, 500 mijë euro tender për ta kthyer qytetin në “Big Brother”
Shefat e SPAK relax në resortin “Kokaina” të ish-prokurorit Petrit Fusha
Stuhi dhe rrufe, “liqeni i ftohtë” boshatis plazhin në Durrës (FOTO)
Tjetër ngjarje tragjike në Greqi/ 30-vjeçari hedh nga shkëmbi të dashurën, nxirret e pajetë nga deti
Si i fundosi “liqeni i ftohtë” lagjet në Gjermani, 156 viktima, kaos dhe rrezik
I riu bën tatuazh në shpatulla portretin e Edi Ramës (FOTO)
Pjesë e platformës OnlyFans, sa para bën Enca me fotot +18
“WIT Albania” dhe Raiffeisen INVEST lançojnë serinë e trajnimeve “Edukimi Financiar në Epokën Digjitale”
SKANDAL/ Deputetja e PS deklarohet e vdekur në QKB për të çregjistruar biznesin
Situata e koronavirursit në 24 orët e fundit, rritet numri i të infektuarve, bie ai i viktimave
E martë, 28 Shtator, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 1 of 11 1211
Loading...