A do të jetë kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji
“Fitues apo humbës?”/ Salianji skanon drejtuesit e PD në qarqe, ja vlerësimi për secili
“Jep llogari”/ Grida Duma ‘zë ngushtë’ Edi Ramën, ja video që i publikon
Veliaj në përgjimet e Ndraghetas/ Rrjeti shpërthen në meme – Po Rama, si do e mbulojë skandalin?
Mafia Ndragheta pastron paratë në kullat e Tiranës, zbardhen përgjimet, biseda për pallate e tendera në shëndetësi
Shkrihet një degë e LSI në Berat, largohet kryetari dhe 140 anëtarë: Kushërinjtë e Ilir Metës kandidatë për deputetë
25 prilli/ Si dolën partitë politike në 2017 dhe shpërndarja e mandateve në 12 qarqe
Vettingu ‘zbraz’ Policinë e Shtetit, japin dorëheqje 500 efektivë, mes tyre ish-drejtues në qarqe
Opozita kërkesë KQZ-së: Nisni procedurat për zgjedhjet vendore të 13 tetorit
Britani/ Arrestohen shqiptarët me 340 mijë paund cash dhe 4 kg kokainë (FOTO)
Ndërtesat e padëshiruara të Tiranës, si po zhduken “monumentet e kulturës” për beton e pallate (FOTO)
Becchetti po i “ve shiritin” Shqipërisë, biznesmeni italian sekuestron pasuritë e shtetit në Eurocontrol
Përkeqësohet situata – rriten frikshëm rastet e reja me koronavirus, sot 11 viktima
Niko Peleshi u hoq si i paaftë dhe rikthehet si ushtar!
E dielë, 24 Janar, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 610 of 619 1609610611619
Loading...