Për herë të parë, Dua Lipa pozon për një revistë shqiptare
Sherr te LSI e Vlorës, “përjashtohet” Luan Rama, shkon Petrit Vasili: Vlonjatët të votojnë vetëm kandidatet vajza
Rinisin fluturimet, aeroporti i Rinasit kthehet në normalitet pas 48 orësh
Nga vëllai i Xhafës te djali i Gramoz Ruçit – Emrat “VIP” që punojnë te AlbControl
Situata e koronavirursit në 24 orët e fundit, rritet numri i të infektuarve, bie ai i viktimave
“Mbylle kullën”/ Bisedat në WhatsApp të kontrollorëve: Guxim kam, por jo deri këtu
EMRAT/ Lista e kandidatëve të PS në 12 qarqet e vendit
Ekzekutohet Bardhok Pllanaj, e shkuara kriminale e ‘Kumbarit’ të Shkodrës
Vjosa Osmani zgjidhet Presidente e Kosovës
25 prilli – Kandidatët e PD në 12 qarqet e vendit
Anëtari i komunitetit Çam në Turqi, letër Shpëtim Idrizit: Krenohemi me PDIU-në, po bëni realitet ëndrrën e paraardhësve tanë
Rezultati në çdo qark/ Sondazhi që nxjerr fitues koalicionin e PD në 25 prill – parashikuan saktë zgjedhjet në Kosovë
Situata e koronavirusit mbetet shqetësuese, 681 raste të reja dhe 16 viktima në 24 orët e fundit
Përplasje fizike dhe fyerje – Presidenti Ilir Meta sherr me policinë bashkiake te zyrat e FRD (VIDEO)
E enjte, 6 Maj, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 1 of 32 1232
Loading...