FOTO e policit që vrau kolegun e tij: E qëlloi 6 herë për motive banale
Policia e Shtetit, bandë kriminale!
Zgjedhjet në PD/ Nuk ka surpriza, Berisha “Non Grata”, rizgjidhet pas nëntë vitesh kryetar i ri i Partisë Demokratike
Vrasja e Ben Mërkurit në Sukth, ishte mik me bosin e drogës në Durrës! Dyshohet se qe përfshirë në disa ngjarje kriminale me urdhër të Xhevdet Troplinit
Dy vëllezërit Deda, ‘urithët’ e pastrimit të parave, mashtrimit me bursat e kompanive fiktive, fansa të Ujkut të Wall Street
Rrëfehet killeri Besjan Xhixha: Dumani ka kryer 12 vrasje, ka lidhje me ministra, deputetë dhe prokurorë
Nënkontraktorë…vrasjesh
Një e shtënë grushti, si një e shtënë snajperi…
Studimi: Në Shqipëri, vetëm 1 për qind e grave vlerësohen si të fuqizuara
Pse SPAK nuk arreston Shpresa Bellon e Karathanon si Alqi Bllakon? Mori mbi 450 mijë USD në vit nga ‘Pegasus’ përmes nënës kur ishte drejtoreshë
SPAK tërhiqet nga arrestimi i kryebashkiakut të Kuçovës. A pagoi Salillari 300 mijë euro për të shpëtuar veten dhe Kreshnik Hajdarin për…?
Vendimi gjyqësor që mbahet i fshehur/ SPAK-u injoroi përgjimet e reja të mjekut Edvin Prifti
Barrela sanduiç në ashensor, gjaku mbulon pllakat, pamjet dramatike nga aksidenti në QSUT
Prokurorja Muhametaj, është kthyer si “Kopi” i filmit “Rrethimit të Vogël” dhe vegla e Olsi Çelës, që dështoi dosjen e “Kajollit” dhe sabotoi “Shullazin”
E mërkurë, 25 Maj, 2022
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
16 ° Mërk
16 ° Thu
18 ° Fri
19 ° Sht
Page 1 of 33 1233
Loading...