2.6 MILIONË EURO GRABITJE – Benet Beci në aferë me firmën serbe të energjisë
“TheOnlyKeli”, i riu me 1 mln ndjekës në Instagram pjesë e industrisë muzikore
Kush është Maringlen Çika, DJ që do të na përfaqësojë në “UNTOLD” 2022
SHBA bën gati “Non Grata”-t e reja në kupolën e PS-së
Denoncimi/ Drejtori i ri i Postës Shqiptare Shpat Kolgega shkarkime masive, emëron njerëzit e tij
Zgjerohet skandali i Unazës së Madhe: Ja emrat e oligarkëve që kanë marrë paratë dhe kush qëndron pas tyre
Çunaku nga Bathorja, Adenis Kastrati, 200 tendera klienteliste, afera me vartësit e Raqkës së Korçës, pasardhësit e Dakos dhe Safet Gjicin
Pse SPAK nuk sekuestroi pasuritë e Sulejman Fushës, i burgosur në Spanjë për trafik kokaine?
Bashkia e Elbasanit, 500 mijë euro tender për ta kthyer qytetin në “Big Brother”
Shefat e SPAK relax në resortin “Kokaina” të ish-prokurorit Petrit Fusha
Stuhi dhe rrufe, “liqeni i ftohtë” boshatis plazhin në Durrës (FOTO)
Tjetër ngjarje tragjike në Greqi/ 30-vjeçari hedh nga shkëmbi të dashurën, nxirret e pajetë nga deti
Si i fundosi “liqeni i ftohtë” lagjet në Gjermani, 156 viktima, kaos dhe rrezik
I riu bën tatuazh në shpatulla portretin e Edi Ramës (FOTO)
E hënë, 25 Tetor, 2021
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
15 ° Mërk
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sht
Page 1 of 25 1225
Loading...