Policia arreston pas 6 ditësh dhunuesin e gazetarit Adriatik Doçi
Llagami me bandill në KLGJ? Ja pse mori në mbrojtje gjyqtaren silikon dhe ndrikullën e Gjirokastrës nga media.Heshti për sulmet e krimit ndaj gjyqtarëve.
Rasti ‘Doçi’/ Klodian Tomorri: Stop. Dhuna ndaj gazetarëve është vija e kuqe, nuk mund të shkelet!
Kush është kumbari i gjyqtares silikon dhe çfarë lidhje ka me bosët e kokainës që kanë çështje në duart e mbesës
Dhunimi i gazetarit Adriatik Doçi, akt i rëndë që nuk duhet të kalojë në heshtje!
Dhunohet gazetari Adriatik Doçi: Sulm për shkak të detyrës – autorët ishin të maskuar!
Konflikti mes Olsit të qeverisë dhe Kreshnikut të Partisë, që çoi në “gijotinë” 8 oficerë të prokurorisë së Elbasanit
Mjedis i ri sportiv për 322 nxënës të shkollës “Azem Hajdari” në Shkodër
Skandal/ Skaneri ndezi llampën e kuqe kur pikasi drogën në çantën e Turqve, kunata e prokurores nuk raportoi
E mira dhe e keqja i ndodhën në një ditë… Shoferi i Mark Frrokut, tregon se dy pistoletat i gjeti në rrugë dhe po i çonte t’i dorëzonte në polici
Përdhunime dhe zhdukje? Rrugëtimi kriminal i Salillarit; nga faturino, hamall i Metës në hajdutin më famëkeq të fondeve publike
Investigim: Njihuni me dokumentin fallco të përdorur nga Brunilda Bekteshi në “KPK”
Palestra të reja për 1169 nxënësit e tre shkollave në Korçë
Betejë me djegie, “Gangsterja” e Bilishtit i dogji makinën, babai i Marsel Buçit: Deizi e provokoi, sot na dogjën makinën
E shtunë, 26 Nëntor, 2022
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
16 ° Mërk
16 ° Thu
18 ° Fri
19 ° Sht
Page 1 of 32 1232
Loading...