Policia arreston pas 6 ditësh dhunuesin e gazetarit Adriatik Doçi
Llagami me bandill në KLGJ? Ja pse mori në mbrojtje gjyqtaren silikon dhe ndrikullën e Gjirokastrës nga media.Heshti për sulmet e krimit ndaj gjyqtarëve.
Rasti ‘Doçi’/ Klodian Tomorri: Stop. Dhuna ndaj gazetarëve është vija e kuqe, nuk mund të shkelet!
Kush është kumbari i gjyqtares silikon dhe çfarë lidhje ka me bosët e kokainës që kanë çështje në duart e mbesës
Dhunimi i gazetarit Adriatik Doçi, akt i rëndë që nuk duhet të kalojë në heshtje!
Dhunohet gazetari Adriatik Doçi: Sulm për shkak të detyrës – autorët ishin të maskuar!
Konflikti mes Olsit të qeverisë dhe Kreshnikut të Partisë, që çoi në “gijotinë” 8 oficerë të prokurorisë së Elbasanit
Mjedis i ri sportiv për 322 nxënës të shkollës “Azem Hajdari” në Shkodër
Skandal/ Skaneri ndezi llampën e kuqe kur pikasi drogën në çantën e Turqve, kunata e prokurores nuk raportoi
E mira dhe e keqja i ndodhën në një ditë… Shoferi i Mark Frrokut, tregon se dy pistoletat i gjeti në rrugë dhe po i çonte t’i dorëzonte në polici
Përdhunime dhe zhdukje? Rrugëtimi kriminal i Salillarit; nga faturino, hamall i Metës në hajdutin më famëkeq të fondeve publike
Investigim: Njihuni me dokumentin fallco të përdorur nga Brunilda Bekteshi në “KPK”
Palestra të reja për 1169 nxënësit e tre shkollave në Korçë
Betejë me djegie, “Gangsterja” e Bilishtit i dogji makinën, babai i Marsel Buçit: Deizi e provokoi, sot na dogjën makinën
E shtunë, 26 Nëntor, 2022
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Mar
16 ° Mërk
16 ° Thu
18 ° Fri
19 ° Sht

Privacy Policy

Our website address is: https://dailylupa.al.

Lupa News (“us”, “we”, or “our”) operates the dailylupa.al website (the “Service”).

This page informs you of our policies regarding the collection, use, and disclosure of personal data when you use our Service and the choices you have associated with that data.

We use your data to provide and improve the Service. By using the Service, you agree to the collection and use of information in accordance with this policy. Unless otherwise defined in this Privacy Policy, terms used in this Privacy Policy have the same meanings as in our Terms and Conditions, accessible from dailylupa.al

What personal data we collect and why we collect it

We collect several different types of information for various purposes to provide and improve our Service to you.

Personal Data

While using our Service, we may ask you to provide us with certain personally identifiable information that can be used to contact or identify you (“Personal Data”). Personally identifiable information may include, but is not limited to:

  • Cookies and Usage Data

Comments

When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection.

An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.

Contact forms

Cookies

If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.

If you have an account and you log in to this site, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.

When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select “Remember Me”, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.

If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.

Embedded content from other websites

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.

These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Analytics

We may use third-party Service Providers to monitor and analyze the use of our Service.

 

  • Google Analytics

Google Analytics is a web analytics service offered by Google that tracks and reports website traffic. Google uses the data collected to track and monitor the use of our Service. This data is shared with other Google services. Google may use the collected data to contextualize and personalize the ads of its own advertising network.You can opt-out of having made your activity on the Service available to Google Analytics by installing the Google Analytics opt-out browser add-on. The add-on prevents the Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js, and dc.js) from sharing information with Google Analytics about visits activity.
For more information on the privacy practices of Google, please visit the Google Privacy & Terms web page: https://policies.google.com/privacy?hl=en

 

Links To Other Sites

Our Service may contain links to other sites that are not operated by us. If you click on a third party link, you will be directed to that third party’s site. We strongly advise you to review the Privacy Policy of every site you visit.

We have no control over and assume no responsibility for the content, privacy policies or practices of any third party sites or services.

Who we share your data with

How long we retain your data

If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.

For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

What rights you have over your data

If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

Where we send your data

Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.

Contact Us

If you have any questions about this Privacy Policy, please contact us: