E shtunë, 15 Gusht, 2020
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Tue
15 ° Wed
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sat

Tag: lulzim basha

Opozita nuk ndalet, protestë të hënën në orën 20:00

Basha, ky “mashtrues”!

"Rrenat" e tij nisën që në qershor 2005. Kandidoi në zonën e Fushës së Aviacionit dhe një pjese të Laprakës. Buzëqeshur, deklaronte se do fitonte. Ai buzëqeshur e derë më ...

Page 2 of 15 12315