E mërkurë, 3 Qershor, 2020
30 °c
Tirana
22 ° Mon
19 ° Tue
15 ° Wed
15 ° Thu
18 ° Fri
18 ° Sat

Tag: sali berisha

Dvoran Vettingu!

Dvoran Vettingu!

⁃ Rama rikthen metodat e vjetra te policise politike sekrete kunder te hetuarve! Te dashur miq, ne menyre te perseritur jam shprehur se kam qene dhe jam i vendosur te ...

Page 1 of 6 126